Badatelský víkend

Datum: 19. října 2018, 16:00 – 21. října 2018, 14:00
Místo konání: areál rekreačního střediska Javoříčko

Vážení studenti,
chtěli bychom vás pozvat na druhý ročník Badatelského víkendového semináře pod záštitou děkana Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci doc. RNDr. Martina Kubaly, Ph.D.. Během celého víkendu mohou studenti všech typů středních škol a víceletých gymnázií navštívit zajímavé diskuze a přednášky předních odborníků z Univerzity Palackého. Neméně důležitý je neformální program, při kterém studenti navazují nová přátelství a tvoří skupiny se stejnými zájmy.

Letos je připraven bohatý program s novými přednáškami ze zákoutí všech přírodních věd. Přesný program a harmonogram bude zveřejněn nejpozději 17. 10. 2018 na Facebookové stránce seminářea též bude zaslán všem účastníkům na email. Těšit se můžete například na nejnovější poznatky z oblasti výzkumu rakoviny, zajímavé oblasti matematiky a v neposlední řadě zjistíte novinky z urychlovače v CERNu.

Doprava z autobusového nádraží v Olomouci je pro účastníky zajištěna. Účastníci si hradí pouze nocleh a stravu (plná penze) ve výši 1070 Kč za osobu.

Počet míst je omezen na 25 účastníků a o přijetí rozhoduje pořadí došlých přednášek.

Pro přihlášení zašlete vyplněný List účastníka na e-mailovou adresu hrabina.ondra@gmail.com nejpozději do 15. října. Prohlášení rodičů a Prohlášení o zdravotní způsobilosti účastník odevzdá vedoucímu při odjezdu z Olomouce. Dokumenty naleznete zde na Facebookové stránce Badatelského víkendového semináře, nebo mě kontaktujte a obratem Vám budou zaslány.

Odkaz na dokumenty: https://uloz.to/tam/_qilB6tVYy5K4 

Pro další informace mě neváhejte kontaktovat na e-mailu hrabina.ondra@gmail.com nebo na Facebooku.

Těšíme se na všechny účastníky.

Za organizační tým,
Ondřej Hrabina

Tento projekt je podporován Přírodovědeckou fakultou Univerzity Palackého v Olomouci

Tento projekt je podporován Přírodovědeckou fakultou Univerzity Palackého v Olomouci